National Indoor Youth Championship of the Republic of Kazakhstan (2004 - 2005)
22.01 - 24.01, 3 days
Легкоатлетический центр "Ольга Рыпакова"

Startlist: 60 m
Time: 11:05

Back

Heat 1

Order/Lane ATHLETE COUNTRY PB SB
1 Sofiya GRAF VKO
2 Elizaveta PUPKO KST
3 Dariya GRIDASSOVA ALM
4 Kristina ERMOLA PVL
5 Mariya ALEKSEENKO АКМ
6 Adelina FEIZOVA MNG
7 Valeriya LOGINOVA VKO

Heat 2

Order/Lane ATHLETE COUNTRY PB SB
1 Natal"ya SOKOLOVA VKO
2 Aleksandra KOVALENKO KST
3 Kristina BORISOVA KRG
4 Adelia NAZYRBAGINA PVL
5 Valeriya SAFONOVA KRG
6 Adel TOKAZHANOVA NRST
7 Sof"ya KIDENKO VKO
8 Polina GUZIEVA ALM

Heat 3

Order/Lane ATHLETE COUNTRY PB SB
1 Arina DUDCHENKO VKO
2 Kseniya IPATKO ALM
3 Kamila KIRICHENKO KRG
4 Karina RAHIMOVA PVL
5 Diana TROFIMENKO PVL
6 Ayazhan MUSAEVA VKO
7 Elizaveta CHERNYAGINA NRST
8 Alisa NEVENCHENKO KRG

Heat 4

Order/Lane ATHLETE COUNTRY PB SB
1 Arina ZHEREBCOVA ALM
2 Zhuldyz KUMASHOVA VKO
3 Elena SKRIPINA PVL
4 Violetta GESLER PVL
5 Aida ERMAGAMBET KZL
6 ruslana IFATULINA KRG
7 Lidiya SAFONOVA VKO
8 Alina VOYTSEHOVSKAYA KRG

Heat 5

Order/Lane ATHLETE COUNTRY PB SB
1 Olga SAFRONOVA PVL

National Indoor Youth Championship of the Republic of Kazakhstan (2004 - 2005)

22.01 - 24.01, 3 days
Lегкоатлетический центр "Ольга Рыпакова"

Startlist: 60 m
Time:

Heat 1

Order/Lane ATHLETE COUNTRY PB SB
1 Sofiya GRAF VKO
2 Elizaveta PUPKO KST
3 Dariya GRIDASSOVA ALM
4 Kristina ERMOLA PVL
5 Mariya ALEKSEENKO АКМ
6 Adelina FEIZOVA MNG
7 Valeriya LOGINOVA VKO

Heat 2

Order/Lane ATHLETE COUNTRY PB SB
1 Natal"ya SOKOLOVA VKO
2 Aleksandra KOVALENKO KST
3 Kristina BORISOVA KRG
4 Adelia NAZYRBAGINA PVL
5 Valeriya SAFONOVA KRG
6 Adel TOKAZHANOVA NRST
7 Sof"ya KIDENKO VKO
8 Polina GUZIEVA ALM

Heat 3

Order/Lane ATHLETE COUNTRY PB SB
1 Arina DUDCHENKO VKO
2 Kseniya IPATKO ALM
3 Kamila KIRICHENKO KRG
4 Karina RAHIMOVA PVL
5 Diana TROFIMENKO PVL
6 Ayazhan MUSAEVA VKO
7 Elizaveta CHERNYAGINA NRST
8 Alisa NEVENCHENKO KRG

Heat 4

Order/Lane ATHLETE COUNTRY PB SB
1 Arina ZHEREBCOVA ALM
2 Zhuldyz KUMASHOVA VKO
3 Elena SKRIPINA PVL
4 Violetta GESLER PVL
5 Aida ERMAGAMBET KZL
6 ruslana IFATULINA KRG
7 Lidiya SAFONOVA VKO
8 Alina VOYTSEHOVSKAYA KRG

Heat 5

Order/Lane ATHLETE COUNTRY PB SB
1 Olga SAFRONOVA PVL