National Youth Championships of the Republic of Kazakhstan among children’s sport schools and sports boarding schools for 2006-2007
17.09 - 19.09, 3 days
Karaganda

Results: 600 m

Back

Heat 1
 RankLaneBIBNameBornRegionResults
1692Ayana OMARBEK11.06.08KZL
Кызылординская ОСДЮШОР 4
1:51.18
2216Алиса LОПАТИНА11.08.08г. Риддер
РГУ "РСШИКОР г.Риддер"
1:55.05
3354Diana SEMAEVA22.02.07АКМ
Осдюшор 1
1:55.62
4174Sofya ABAKUMOVA05.01.07Admin
ВКО"СДЮШОР по L/А"
1:55.65
5830Darya PAKLINA03.06.06KST
Костанайская ГДЮСШ
1:56.26
6589Bogdana GRIGORIEVA20.11.07KRG
СДЮШОР г. Теmиртау
1:58.49
7425Adele DENEEVA30.05.07KZL
Кызылординская ОСДЮШОР 4
2:00.27
8734Valeriya ANDREEVA26.09.07PVL
СДЮШОР 1
2:14.84
Heat 2
 RankLaneBIBNameBornRegionResults
1514Sofiya KIM14.03.07KRG
KGKP OSHDYUSHOR Karaganda
1:47.76
2414Каmиля ТУРСУНОВА08.04.07г. Риддер
РГУ "РСШИКОР г.Риддер"
1:51.60
3817Milana DUBROVINA15.09.07ZHBL
DUSSH 22 Merke
1:53.49
4745Elizaveta GYTOVA15.10.07ALM
ALM SDUSHOR 2
1:54.96
5267Vlada ZOTOVA06.09.07KRG
KGKP OSHDYUSHOR Karaganda
1:55.50
6635Mariya KACHULINA25.07.06PVL
СДЮШОР 1
1:56.63
7316Filis MURADOVA25.10.08ZHBL
16
1:59.49
8173Evgeniya KULAKOVA16.06.07Admin
ВКО"СДЮШОР по L/А"
1:59.87
9943Anna MALYSHKINA01.03.07ALM
ALM SDUSHOR 2
2:03.96
Heat 3
 RankLaneBIBNameBornRegionResults
1214Victoria NACHINENOVA18.02.07Admin
КГУ"ВКО СДЮШОР №2 по г.Сеmей" УФК и С ВКО
1:48.39
2913Варвара МЫСКИНА25.08.08г. Риддер
РГУ "РСШИКОР г.Риддер"
1:50.58
3724Irina CHEBOTARKOVA11.02.06KRG
KGKP OSHDYUSHOR Karaganda
1:51.14
4644Dariya MERZLYAKOVA21.09.06ALM
ALM SDUSHOR 2
1:51.64
5315Jamilya DUANOVA12.03.06Admin
ВКО"СДЮШОР по L/А"
1:52.39
6548Violetta TKACHENKO13.02.06NRST
DUSSH 9
1:53.01
7162Milana PEVNEVA04.11.07ALO
DUSCH 2 Talgar ALO
1:53.56
8463Svetlana RUSINOVA03.05.08ALO
DUSCH 2 Talgar ALO
1:54.02
9826Aleksandra KIM27.04.07KZL
Кызылординская ОСДЮШОР 4
1:55.54
Heat 4
 RankLaneBIBNameBornRegionResults
1437Ekaterina KOLODA01.01.06SKO
SDYSCHOR Jenis
1:42.39
2641Arujan ALTIBAY06.11.06SHMK
СДЮСШОР #2
1:43.30
32129Roza MUMINOVA14.01.06NRST
DUSSH 9
1:45.78
4747Sofya PLOTNIKOVA25.06.06NRST
DUSSH 9
1:50.77
5922Milana ZUBAREVA22.05.07KRG
KGKP OSHDYUSHOR Karaganda
1:53.14
6849Angelina SALNIKOVA27.03.06TKO
TKO Kentau DYUSSH 2
1:55.72
7132Aktilek KONYSBAY23.08.08MNG
ДЮСШ Мангыстау Арена
1:58.17
8528Tatyana KOLESNIKOVA08.02.06KST
Костанайская ГДЮСШ
1:58.39
9337Elena GALAT11.10.06SKO
СДЮСШОР легкой атлетики
2:00.83

National Youth Championships of the Republic of Kazakhstan among children’s sport schools and sports boarding schools for 2006-2007

17.09 - 19.09, 3 days
Karaganda

Final protocol: 600 m
Time:

Heat 1
 RankLaneBIBNameBornRegionResults
1692Ayana OMARBEK11.06.08KZL
Кызылординская ОСДЮШОР 4
1:51.18
2216Алиса LОПАТИНА11.08.08г. Риддер
РГУ "РСШИКОР г.Риддер"
1:55.05
3354Diana SEMAEVA22.02.07АКМ
Осдюшор 1
1:55.62
4174Sofya ABAKUMOVA05.01.07Admin
ВКО"СДЮШОР по L/А"
1:55.65
5830Darya PAKLINA03.06.06KST
Костанайская ГДЮСШ
1:56.26
6589Bogdana GRIGORIEVA20.11.07KRG
СДЮШОР г. Теmиртау
1:58.49
7425Adele DENEEVA30.05.07KZL
Кызылординская ОСДЮШОР 4
2:00.27
8734Valeriya ANDREEVA26.09.07PVL
СДЮШОР 1
2:14.84
Heat 2
 RankLaneBIBNameBornRegionResults
1514Sofiya KIM14.03.07KRG
KGKP OSHDYUSHOR Karaganda
1:47.76
2414Каmиля ТУРСУНОВА08.04.07г. Риддер
РГУ "РСШИКОР г.Риддер"
1:51.60
3817Milana DUBROVINA15.09.07ZHBL
DUSSH 22 Merke
1:53.49
4745Elizaveta GYTOVA15.10.07ALM
ALM SDUSHOR 2
1:54.96
5267Vlada ZOTOVA06.09.07KRG
KGKP OSHDYUSHOR Karaganda
1:55.50
6635Mariya KACHULINA25.07.06PVL
СДЮШОР 1
1:56.63
7316Filis MURADOVA25.10.08ZHBL
16
1:59.49
8173Evgeniya KULAKOVA16.06.07Admin
ВКО"СДЮШОР по L/А"
1:59.87
9943Anna MALYSHKINA01.03.07ALM
ALM SDUSHOR 2
2:03.96
Heat 3
 RankLaneBIBNameBornRegionResults
1214Victoria NACHINENOVA18.02.07Admin
КГУ"ВКО СДЮШОР №2 по г.Сеmей" УФК и С ВКО
1:48.39
2913Варвара МЫСКИНА25.08.08г. Риддер
РГУ "РСШИКОР г.Риддер"
1:50.58
3724Irina CHEBOTARKOVA11.02.06KRG
KGKP OSHDYUSHOR Karaganda
1:51.14
4644Dariya MERZLYAKOVA21.09.06ALM
ALM SDUSHOR 2
1:51.64
5315Jamilya DUANOVA12.03.06Admin
ВКО"СДЮШОР по L/А"
1:52.39
6548Violetta TKACHENKO13.02.06NRST
DUSSH 9
1:53.01
7162Milana PEVNEVA04.11.07ALO
DUSCH 2 Talgar ALO
1:53.56
8463Svetlana RUSINOVA03.05.08ALO
DUSCH 2 Talgar ALO
1:54.02
9826Aleksandra KIM27.04.07KZL
Кызылординская ОСДЮШОР 4
1:55.54
Heat 4
 RankLaneBIBNameBornRegionResults
1437Ekaterina KOLODA01.01.06SKO
SDYSCHOR Jenis
1:42.39
2641Arujan ALTIBAY06.11.06SHMK
СДЮСШОР #2
1:43.30
32129Roza MUMINOVA14.01.06NRST
DUSSH 9
1:45.78
4747Sofya PLOTNIKOVA25.06.06NRST
DUSSH 9
1:50.77
5922Milana ZUBAREVA22.05.07KRG
KGKP OSHDYUSHOR Karaganda
1:53.14
6849Angelina SALNIKOVA27.03.06TKO
TKO Kentau DYUSSH 2
1:55.72
7132Aktilek KONYSBAY23.08.08MNG
ДЮСШ Мангыстау Арена
1:58.17
8528Tatyana KOLESNIKOVA08.02.06KST
Костанайская ГДЮСШ
1:58.39
9337Elena GALAT11.10.06SKO
СДЮСШОР легкой атлетики
2:00.83