National Youth Championships of the Republic of Kazakhstan among children’s sport schools and sports boarding schools for 2006-2007
17.09 - 19.09, 3 days
Karaganda

Startlist: 100 m
Time: 10:20

Back

Heat 1

Order/Lane ATHLETE COUNTRY PB SB
1 Danil BASSIYEV KRG
2 Pavel BEZPYATCHUK PVL
3 Nazif AHMETZYNOV TKO
4 Fedor LAPTEV VKO
5 Vladislav RYBKIN KRG
6 Artem MAKAROV KRG

Heat 2

Order/Lane ATHLETE COUNTRY PB SB
1 Dmitriy LUKIN KRG
2 Nikita POPOV KRG
3 Ruslan KURMANALIEV NRST
4 Alimzhan BAKHTYBEKOV KRG
5 Sayat MIZAMBAY KZL
6 Egor BADYLOV KRG

Heat 3

Order/Lane ATHLETE COUNTRY PB SB
1 Nikita FILIPOV PVL
2 Artem UVAROV KRG
3 Miras TAKISHEV ALO
4 Daniil FILIPPOV VKO
5 Artur LUKIN KRG
6 Konstantin EGOROV KRG

Heat 4

Order/Lane ATHLETE COUNTRY PB SB
1 Igor OVSEKOV ALM
2 Georgiy STANKEVSKIY KRG
3 Askar ANDASPAYEV ALM
4 Maxim BALABIN ALM
5 Timur AMANBAEV ALO
6 Bekzat AMEN PVL

Heat 5

Order/Lane ATHLETE COUNTRY PB SB
1 Egor ARISHEV PVL
2 Kirill CHINDIN KRG
3 Arseni SARKISOV SHMK
4 Aleksandr RED"KO АКМ
5 Amir MAYLYBAEV ALM
6 Kirill SAVCHENKO ALO

Heat 6

Order/Lane ATHLETE COUNTRY PB SB
1 Gleb KLEPININ ALM
2 Dmitriy PROKOPENKO KRG
3 Vadim KARNAYHOV АКМ
4 Danil LITVINOV KST
5 Bogdan KASIMOV KRG
6 Alibi MARAL KRG

Heat 7

Order/Lane ATHLETE COUNTRY PB SB
2 Aleksander KURASOV KRG
3 Ali MURAT ALO
4 Yurgen DUNAYEV KRG
5 Emil TISIN KRG
6 Eldar SEITKAZIN SKO

Heat 8

Order/Lane ATHLETE COUNTRY PB SB
2 Danil ZHUMAGAZIEV PVL
3 Nurzhan SEYDRAKHMAN KRG
4 Mikhail VOVCHENKO KRG
5 Batyrkhan KUANYSHEV NRST
6 Nikita KOZLOV KST

Heat 9

Order/Lane ATHLETE COUNTRY PB SB
2 Ramazan AKHMETZHANOV KRG
3 Ilja KASHAPOV АКТ
4 Eldar BEYSOV VKO
5 Nikita GLUHOV SKO
6 Aleksei OVSYANNIKOV ALO

Heat 10

Order/Lane ATHLETE COUNTRY PB SB
2 Ivan SHABUNIN KRG
3 Artur ZAGORSKYI NRST
4 Мерей ТЫLЕУБЕКОВ г. Риддер
5 Artem OGNEVSKIY KRG
6 Nikita SHUMOVETSKYI MNG

National Youth Championships of the Republic of Kazakhstan among children’s sport schools and sports boarding schools for 2006-2007

17.09 - 19.09, 3 days
Karaganda

Startlist: 100 m
Time:

Heat 1

Order/Lane ATHLETE COUNTRY PB SB
1 Danil BASSIYEV KRG
2 Pavel BEZPYATCHUK PVL
3 Nazif AHMETZYNOV TKO
4 Fedor LAPTEV VKO
5 Vladislav RYBKIN KRG
6 Artem MAKAROV KRG

Heat 2

Order/Lane ATHLETE COUNTRY PB SB
1 Dmitriy LUKIN KRG
2 Nikita POPOV KRG
3 Ruslan KURMANALIEV NRST
4 Alimzhan BAKHTYBEKOV KRG
5 Sayat MIZAMBAY KZL
6 Egor BADYLOV KRG

Heat 3

Order/Lane ATHLETE COUNTRY PB SB
1 Nikita FILIPOV PVL
2 Artem UVAROV KRG
3 Miras TAKISHEV ALO
4 Daniil FILIPPOV VKO
5 Artur LUKIN KRG
6 Konstantin EGOROV KRG

Heat 4

Order/Lane ATHLETE COUNTRY PB SB
1 Igor OVSEKOV ALM
2 Georgiy STANKEVSKIY KRG
3 Askar ANDASPAYEV ALM
4 Maxim BALABIN ALM
5 Timur AMANBAEV ALO
6 Bekzat AMEN PVL

Heat 5

Order/Lane ATHLETE COUNTRY PB SB
1 Egor ARISHEV PVL
2 Kirill CHINDIN KRG
3 Arseni SARKISOV SHMK
4 Aleksandr RED"KO АКМ
5 Amir MAYLYBAEV ALM
6 Kirill SAVCHENKO ALO

Heat 6

Order/Lane ATHLETE COUNTRY PB SB
1 Gleb KLEPININ ALM
2 Dmitriy PROKOPENKO KRG
3 Vadim KARNAYHOV АКМ
4 Danil LITVINOV KST
5 Bogdan KASIMOV KRG
6 Alibi MARAL KRG

Heat 7

Order/Lane ATHLETE COUNTRY PB SB
2 Aleksander KURASOV KRG
3 Ali MURAT ALO
4 Yurgen DUNAYEV KRG
5 Emil TISIN KRG
6 Eldar SEITKAZIN SKO

Heat 8

Order/Lane ATHLETE COUNTRY PB SB
2 Danil ZHUMAGAZIEV PVL
3 Nurzhan SEYDRAKHMAN KRG
4 Mikhail VOVCHENKO KRG
5 Batyrkhan KUANYSHEV NRST
6 Nikita KOZLOV KST

Heat 9

Order/Lane ATHLETE COUNTRY PB SB
2 Ramazan AKHMETZHANOV KRG
3 Ilja KASHAPOV АКТ
4 Eldar BEYSOV VKO
5 Nikita GLUHOV SKO
6 Aleksei OVSYANNIKOV ALO

Heat 10

Order/Lane ATHLETE COUNTRY PB SB
2 Ivan SHABUNIN KRG
3 Artur ZAGORSKYI NRST
4 Мерей ТЫLЕУБЕКОВ г. Риддер
5 Artem OGNEVSKIY KRG
6 Nikita SHUMOVETSKYI MNG